Webcopywriting
Nezáleží na tom, jestli chcete mít na webu veškeré informace, nebo jen ty základní a zbytek raději vyřídíte při osobním jednání. V obou případech požadujete web, který návštěvníka zaujme. Měl by být jako jeho kamarád, který ho provádí svým novým bytem. Se zápalem mu ukáže všechny benefity, jako luxusní výhled z balkonu, křeslo zavěšené ze stropu nebo stěnu, na kterou se dá psát křídou. Proč? Přece aby přišel zase.

 

Webediting a editing
Mít nějaký text je vždycky lepší než nemít žádný. Pokud máte pocit, že mu ale schází drajv a šmrnc. Pokud máte pocit, že je málo přesvědčivý nebo jsou v něm všechny výhody předkládané nesourodě, rád vám pomohu nasadit vlak na správné koleje. Editování textů je pro mě denním chlebem od roku 2007, a to jak ve světě internetu, tak v tištěných médiích.

 

To ostatní
Pomohu vám se všemi formami textu. Připravím vám firemní brožuru, dialog televizní reklamy nebo třeba rovnou celý storytelling produktu. Vymyslím slogan, vtip nebo článek na zajímavé téma.

 

Ale protože člověk dělá dobře jen to, co ho baví, raději se mnou nepočítejte v případě, že budete toužit po kampaních na sociálních sítích nebo popiscích na e-shopy.

 

Chcete web?
Rozjíždíte nový projekt nebo chcete napumpovat novou šťávu do toho stávajícího a sháníte společně s texty taky webové stránky? Dlouhodobě spolupracuji s JC Web.

 

Na co při psaní a editování dbám?

Napište. Odepíšu.